Ataşehir / Grill Polonez

Ataşehir / Grill Polonez

Ataşehir, Palladium Tower’ın alt katında adeta saklı bir hazine Grill Polonez. Daha önce o civarlarda bulunmuş olmama karşın, orada bu kadar şık bir mekan olduğu dikkatimi çekmemiş.

Mekan kelimenin tam anlamı ile Janti, içeri girdiğinizde kendinizi oldukça iyi hissediyorsunuz. Beklediğinizden çok daha geniş ve ferah bir alana sahip. Özellikle bahçe kısmına açılan arka tarafta oldukça keyifli bir ambiyans yaratılmış. Kalabalık arkadaş grupları ile de gitseniz, aileniz ile de gitseniz memnun kalacağınızdan eminim.

Tabii isminden de anlaşılacağı gibi buraya geldiğiniz zaman tercih etmeniz gereken yiyecek türü “Et”. Biz kalabalık sayılabilecek bir arkadaş grubu ile gittik ve hemen hepimiz menüden farklı bir yemek seçtik (Lokum, Tereyağında Bonfile, Dana Kaburga vb.). Hepsinin de lezzetinin birbirinden güzel olduğunuz söylemezsem haksızlık etmiş olurum. Pişme derecesi siz nasıl tercih ederseniz ona uygun şekilde geliyor, baharatlar, aromalar, her şey çok çok çok dengeli ve lezzetli.

Kabul etmek gerekir ki fiyatlar orta düzey bir ailenin her gün gidebileceğinin üzerinde. Ama özel günleriniz için veya arada sadece kendinizi şımartmak için olsun mutlaka denemenizi tavsiye ederim. En azından yediğiniz porsiyonun ve lezzetin ödediğiniz hesaba değeceği konusunda içiniz rahat olsun.

Grill Polonez

Eklemek İstediğin?