Atölye Balkabağı

Atölye Balkabağı

Uzun süredir takipçisi olduğun ve paylaşımlarını, emeğini büyük bir beğeni ile takip ettiğim “Atölye Balkabağı” yani “Seda Elyıldırım”a yer vermek istiyorum bugün. Daha doğrusu kendisinin hazırladığı ve sizin de farklı hediye alternatifleri olarak değerlendirebileceğiniz ürünlerden.

Öncelikli favorim kişiye özel tasarlanan mühürler. Ben de yeni logo tasarımım tamamlandıktan sonra kendime bir adet yaptırmak istiyorum. Siz de başta doğum günü hediyesi olmak üzere sevdiklerinize isimleri ve sevdikleri figürleri içeren kişiye özel mühürler hazırlatarak hediye edebilirsiniz.

Bir de Seda Hanım’ın paylaşımlarında özellikli bir kullanım alanı olarak okumayı seven kişilerin kitaplarını mühürledikleri dikkatimi çekti. Okumayı ve kitapları seven tüm sevdikleriniz için gerçek anlamda özel bir hediye olabilir.

kişiye_özel_hediye_mühür_atöyle_balkabağı

kişiye_özel_hediye_kitap_mührü

farklı_hediye_mühür_tasarım_atöyle_balkabağı

İkinci favorimden de bahsetmeden geçmek istemiyorum. Kişiye özel olarak tasarlanan ahşap servis tabakları. Tepsi, yemek servisi, peynir servisi gibi bir çok farklı amaçla kullanılabilecek servis tabaklarının beğeni ile karşılanacak bir ev hediyesi olacağına şüphe yok. Ayrıca doğum günü hediyesi olarak da değerlendirilebilir.

Benzer konseptte oluşturulan ve yine ev hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz bardak altlıkları da mevcut.

anneler_günü_hediyesi_servis_atöyle_balkabağı

isme_özel_hediye_servis_bardak_altlığı

kişiye_özel_hediye_bardak_altlığı_atöyle_balkabağı

Bu güzel ürünler ve daha fazlası için Atöyle Balkabağı instagram adresini takip edebilir ya da Seda Hanım ile “sedaelyildirim@hotmail.com” mail adresinden direk iletişime geçebilirsiniz.

Eklemek İstediğin?