Bi’kutu Mutluluk

Bi’kutu Mutluluk

Belirli bir konsept oluşturduğunuzda isim ne kadar da önemli aslında sizce de öyle değil mi? Daha yazının başlığından, içeriğinde karşılaşacağınız sıcaklığı siz de hissetmiyor musunuz?

Bi’kutu Mutluluk” oldukça farklı bir “Sürpriz Kutu” mantığından yola çıkarak heyecan yaratıyor. Her ayın farklı bir konsepti oluyor ve bu konsepte uygun kutular hazırlanıyor. Sizler de ön sipariş vererek bu kutuların içeriğini bilmeden ister kendinize ister sevdiklerinize hediye olarak alabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu sürpriz kutuları aylık olarak alabileceğiniz gibi, 3 – 6 ve 12 aylık paketler halinde de alabiliyorsunuz. Düşünsenize,  toptan aldığınızda kendinize veya sevdiklerinize 12 ay boyunca içerisi sürprizlerle dolu kutular gidecek.. Düşüncesi bile beni çok çok çok heyecanlandırmaya yetiyor.. Harika bir fikir, harika bir uygulama..

Bunun dışında, ben sürprizlerden hoşlanmam, ne alacağımı bilmeliyim diyen biriyseniz de “Dükkan” kısmından seçeceğiniz ürünlerle kendi kutunuzu hazırlayabiliyorsunuz.

Ben sürprizlerden kesinlikle çoOoOok hoşlanıyorum ama önceliğim şu anda farklı olduğu için ne olduğunu bildiğim ürünlerden almayı tercih ettim. “Dreamy 365 Mutlu Yeni Gün Ajandası” nı ön sipariş sürecindeyken sipariş ettim, yanında da güzellikleri ve anlamları ile beni etkileyen iki adet kupa aldım.. Fotoğraflarını aşağıda paylaşıyorum. Gerek gönderilen kutu, gerekse içerik anlamında her şey o kadar harika ve günümü güzelleştirdi ki kendilerine buradan bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde haftaya güzel bir başlangıç yaptım. Ajandam sayesinde bütün yılın da aynı pozitif enerji ile geçeceğine hiç şüphem yok.. Özellikle instagram hesabımdan zaman zaman ajanda içerisindeki güzel mesajlardan paylaşmaya devam ediyor olacağım..

Eklemek İstediğin?