Bonniboo – Tasarım Ürünler

Bonniboo – Tasarım Ürünler

Birbirinden tatlı ve başka yerde eşini benzerini bulamayacağınız bu güzel tasarımların sahibi Güldeniz Hanım. Her biri birbirinden güzel, sevimli, sıcak, samimi. Aslında bu tasarımları en güzel tanımlayacak söz “o kadar BİZDEN ki”.. Herkes tasarımların birinde veya birkaçında kendinden bir şeyler bulacak, adeta hissedecektir.. Belki abarttığımı düşünenler olacaktır aranızda, ama bu tarz yaratıcılıklar ve insanın içinden gelenin en içten şekilde dışa vurumunu görebilmek beni gerçekten de heyecanlandırıyor..

Sayfadaki farklı tasarımları incelemek için gezinirken kendimi şunları söylerken buldum;

  • aAaAa bu çok güzelmiş..
  • ayYyYy şuna baAaAaq bundan istiyorumMmMm..
  • ayYyYy bundan da istyorumMmMm..
  • aAaAa hem de aynı tasarımın farklı ürünleri de var.. çok tatlııııı..
  • ama insan bunların hepsini istiyor yaAaAa..

veEeEe şimdi de en güzel noktaya parmak basmak istiyorum kiii, hangi tasarımı beğendiyseniz, sayfada gördüğünü tüm ürün çeşitlerinin üzerine baskısı olabiliyor. Böylece istediğiniz tasarımı ve ürünü bir araya getirebiliyorsunuz.. Güldeniz Hanım’ın ellerine, emeğine, hayal gücüne sağlık demeyi bir borç biliyorum ve tasarımlarının devamını görmeyi diliyorum.

Bence bonniboo tasarımları harika birer doğum günü hediyesi olmak için sizleri bekliyor. Sevdiklerinizin doğum günü hediyesi olarak bu ürünlere bayılacaklarına şüphe yok.. Benim favorim sporcu olanlar.. Onlara ba-yıl-dım, ama daha önce de belirttiğim gibi herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği tasarımlar mevcut. Ayrıca yaklaşan konsept Yılbaşı için de tasarımlar görülmeye başlandı. Dolayısıyla yılbaşı hediyesi olarak da göz önünde bulundurabilirsiniz. Ben de yaklaşan yeni yıla uygun olacak şekilde bir görsel ile başlayarak örnekler paylaşıyorum..

Nereden Alabilirim?

Son olarak kendisinden diğer özel günler için de aynı tarzda tasarımlar beklediğimi eklemek istiyorum.. Başta sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerde kullanılabilecek aşk konsepti harika olacaktır.. gözümde canlananlar bile beni heyecanlandırmaya yetiyor da artıyor..

Eklemek İstediğin?