Bonvagon / Skitso Kızları

Bonvagon / Skitso Kızları

Yeni yıla giriş yaptık.. Yılbaşı hediyesi konsepti geri kalmış olabilir, ama sevdiklerimize hediyeler alabileceğimiz daha sayısız özel günümüz var önümüzde.. Hatta özel bir güne de ihtiyaç yok ki güzel bir sürpriz için..

Onlar aslında Skitso Aydınlatmaları ama benim için “Skitso Kadınları”.. ve ben onlara yıllardır bakmaktan, beğenmekten, sevmekten ve istemekten vazgeçemedim.. Umarım bir gün evime alabilirsem veya hediye gelirse ( biliyorum biraz tuzlu bir hediye olabilir ama 🙂 ) kendi evimdekinin görselini de buraya mutlaka koyuyor olacağım ama şimdilik beğendiğim modellerden seçmeler paylaşmak ile yetineceğim.

Bence kelimenin tek anlamı ile harika, yaratıcı bir tasarım fikri.. Ortaya bu ilgi çekici, güzel ve bizden kadınlar çıkmış. Evinizde her gördüğünüzde tekrar tekrar mutlu olacağınıza eminim.. Eğer maddi olarak sizi zorlamayacaksa hediye olarak mutlaka listenizde üst sıralara taşıyın derim.. Ev hediyesi olur, doğum günü hediyesi olur, sevgililer günü hediyesi olur, anneler günü hediyesi olur.. bana sorarsanız olur da olur.. ama tabii en uygunu ev hediyesi..

Bonvagon‘a bu güzel tasarımları bizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum..

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?