Box Butik / Hayalleriniz Kadar Zengin..

Box Butik / Hayalleriniz Kadar Zengin..

Box Butik yaratıcı tasarımları ve sınır tanımayan hayal dünyası ile dikkatimi çekmeyi başardı. Tasarımlarının basitliği, sadeliği, doğallığı ve güzelliği internet sitelerine dahi yansımış. Her zaman söylediğim gibi, tasarım anlayışında basitte mükemmelliği yakalama konusunda iddialı olduklarını söyleyebilirim..

Kendi tanımlamaları ile; mukavva – ambalaj sektöründe edindikleri 25 yıllık tecrübeyi, kendi bünyesindeki tasarım ekibi ile, imalatın tüm aşamalarına sahip olan üretim merkezinde kullanarak, markaya ve kişiye özel çevre dostu, ekolojik ve el yapımı ürünler imal ediyorlar!! Türkiye’nin ilk ve tek oluklu mukavva dekoratif ürün tasarımı ve imalatçısı olma özelliği taşıyorlar.

Tabii benim en çok dikkatimi çeken alanlardan biri kişiye özel tasarımlar hazırlayabilmeleri. Bu konuda oldukça iddialılar. Şöyle ki; “Tamamen kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlarımız hayalleriniz kadar zengin… Hayalinizdeki ürünü birlikte tasarlıyoruz..” Sizce de heyecan verici olduğu kadar harika değil mi? Artık bırakalım da farklı kategorilerden örnek ürünler kendilerini anlatsın..

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?