BuldumBuldum / Sevgililer Günü Hediyeleri

BuldumBuldum / Sevgililer Günü Hediyeleri

Buldumbuldum.com internet sitesi üzerinden belirli aralıklarla sizlere paylaşımlar yapıyorum. Ürün anlamında bir çok çeşit olması ve kendilerini çeşitlilik anlamında sürekli geliştiriyor olmaları ilgimi çekiyor olmalarının temel sebebi diyebilirim. Bugün ise beş farklı sevgililer günü hediyesi alternatifini sizlerle paylaşıyor olacağım. Görsellerin üzerine tıklayarak satış noktalarına ulaşabilirsiniz!!

Paylaşmak istediğim ilk ürün “Aşk Çeşmesi Ahşap Müzik Kutusu”. Müzik kutuları bende her zaman nostaljik bir hava yaratmışlardır.. Ama müzik kutularından kim hoşlanmaz ki, öyle değil mi? Siz de sevdiğiniz için bu güzel, anlamlı ve her şeyden önemlisi romantik hediyeyi almayı düşünebilirsiniz..

İkinci ürün “Kişiye Özel Aşk Battaniyesi”.. Polar malzemesi ve yumuşacık dokusuyla sevdiğinizin hem kalbini hem de içini ısıtacak bir hediye seçeneği olarak tanımlanıyor. Özellikle çift olarak soğuk havalarda tv karşısına geçip dizi / film izlemekten keyif alıyorsanız harika bir hediye.. Kişiye özel olarak hazırlanıyor olması da ayrı bir anlam katıyor..

Üçüncü hediye alternatifi “Aşkkolik Şekerleme Buketi”. Bonnyfood tarzı hediye seçenekleri son yıllarda yoğun olarak hayatımızın içinde.. Bu sebeple fazla klasikleştiğini düşünerek bu seçenekten uzak durmayı tercih edebilirsiniz, fakat görselleri bende farklılık hissi uyandırdı.. İlgi çekebileceğini düşündüğüm için paylaşmayı tercih ediyorum..

Zannediyorum artık hediye kutularına / hediye sepetlerine ayrı bir sevgi beslediğimi hepiniz biliyorsunuz :). Bu alternatifi paylaşmadan geçmeyi düşünemezdim bile.. Harika bir “Seni Seviyorum Peluş Hediye Sepeti” hazırlamışlar.. Kırmızı ve pembe renk seçenekleri varmış fakat bana sorarsanız kırmızısı çok çarpıcı.. Tam olarak AŞK’ı yansıtıyor. İçeriğinde; gül yaprakları, 3 adet mini aşk şişesi, 1 adet seni sevmemin 52 nedeni iskambil kartları ve 2 adet kalp çikolata var.

Son paylaşım “Çiftlere Özel 2’li Kulplu Kavanoz Bardak”. Kişiye özel, isme özel olarak hazırlanabilen bu bardaklar bir çok anınızı paylaşmanıza tanık olabilecek küçük ama anlamlı, romantik bir hediye olabilir..

Eklemek İstediğin?