Eqru Concept / Dekoratif Ahşap Ürünler / Kişiye Özel Şaraplıklar

Eqru Concept / Dekoratif Ahşap Ürünler / Kişiye Özel Şaraplıklar

Instagram hesabı üzerinden ulaşmış olduğum bu güzel / yaratıcı / kullanışlı ürünlerin sahibi marka eminim ki sizin de ilginizi çekecek. Özellikle siz de, sevdikleriniz de benim gibi ahşap ürünlerden hoşlanıyorsa mutlaka takip etmeniz gereken markalardan biri. Ürünler %100 doğal ahşap ve el yapımı tasarımlardan oluşuyor. En güzel yanı ise tüm ürünlerin kişiye özel / isme özel olarak hazırlanıyor oluşu. Sevdikleriniz kendilerini çok özel hissedecekler.. Kişiye özel hediye arayışında olanlar için birebir..

Farklı hediye kategorileri için değerlendirmeye alabileceğimiz ürünler mevcut, ama ben bu paylaşımları biraz zamana yaymak istiyorum bu sefer. İlk olarak ahşap tasarım kişiye özel hazırlanan şaraplıklar dikkatimi çekmiş olduğu için onları paylaşmak istiyorum. Sonrasında diğer kategoriler için ayrıca paylaşım yapacağım..

Bu şaraplıklar ev hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya romantik bir yıl dönümü hediyesi olarak değerlendirilebilirler. Eğer ahşap / şarap kombinasyonunu seven anne ve babalarınız var ise anneler günü hediyesi ve babalar günü hediyesi de pekala olabilir.. Ayrıca yaklaşan yeni yıl için yılbaşı hediyesi de neden olmasın?

3 farklı model mevcut. Benim favorim ilk görselde yer alan, duvara asılı olarak kullanılan model. İkinci görsel arkadaşları ile güzel anlar paylaşmayı sevenler için daha uygun gibi.. Son model ise romantik çiftler için gelsin..

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?