Evde Yılbaşı Konsepti / Boyner Evde

Evde Yılbaşı Konsepti / Boyner Evde

Yeni yıl yaklaştıkça hem evlerimiz hem de sokaklar farklı ve keyifli bir havaya bürünüyor. Her ne kadar son yıllarda yıl başında tam mesai çalıştığım için erkenden uykum gelse ve pek bir şey anlamasam da öncesinde başlayan bu süslemeler beni neşelendirmiyor değil. Dört bir yanı kaplayan kırmızılar, beyazlar insanın duygularını hareketlendiriyor.

Ben her ne kadar bu yıl evimde yeni yıl konseptini yaşatamamış olsam da (sonuçta yeni evli olmak bitmeyen birincil ihtiyaçları ve sürekli harcamaları beraberinde getiriyor ve ne yazık ki ekstralara maddi manevi yer kalmıyor 🙁 ) sizler için yeni yıl hediyesi olarak da değerlendirebileceğinizi düşündüğüm güzelliklerden seçmeler yaptım. Tabi bu konuda tek yazım bu olmayacak. Ürünlerin satıldıkları yerlere göre ayrılmış olarak hazırlanmış bir yazı dizisi ile devam ediyor olacağım.

İlk ürün dekoratif mumluk. Evlerde eskisi kadar mum yakmadığımız bir gerçek tabii ama artık mumlukları o kadar güzel tasarlıyorlar ki tamamen birer dekoratif obje olarak kullanılabiliyorlar. Ara sıra da birer mum yakarsanız ne ala.

yılbaşı_hediyesi_dekoratif_mumluk

Nereden Alabilirim?

İkinci ürün kırmızı mı kırmızı, sempatik mi sempatik bir kase. Bana sorarsanız hem mutfakta kullanılabilir hem de salonun ya da oturma odasının uygun bir yerinde dekoratif amaçlı kullanılabilir. Ayrıca içine de şeker vs. koyabileceğinizi düşünürsek kullanışlı da.

yeni_yıl_hediyesi_kase

Nereden Alabilirim?

Üçüncü ürün önceki yıllarda da paylaştığım ve vazgeçemediğim noel baba biblosu. Ben de bir tane alayım evin bir köşesinde hep dursun, baktıkça yüzüm gülsün, içim neşelensin istiyorum :).

noel_baba_biblo_ev_hediyesi

Nereden Alabilirim?

Son olarak da dekoratif bir yastık paylaşacağım. Yastıklar da hem göze hitap eden hem de kullanışlı hediye alternatifleri arasında. Yeni yıl konseptine uygun olması açısından da çok hoşuma gitti. Belki salon için sürekli kullanıma uygun olmayabilir ama 2. bir yatak odanız ya da oturma odanız varsa yılın her döneminde orayı renklendirmek için uygun olacaktır.

ev_hediyesi_dekoratif_yastık

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?