HediyeRengi / Kar Küreleri

HediyeRengi / Kar Küreleri

İlginç, yaratıcı ve gerçek anlamda farklı hediye alternatifleri bulabilmek için uzun yıllardır takip ettiğim belli başlı satış noktaları var. Geçen yıllar içerisinde ne yazık ki sayılarında hatırı sayılır bir artış olmadı.. Bir çok yerde benzer ürünler ile karşılaşıyorsunuz.. Bugün ise heyecan verici bir şekilde belki sizler için tanıdık olabilecek (2011 yılından bu yana e-ticaret sitesi olarak hizmet veriyorlarmış.. anlayacağınız biraz da benim ayıbım olmuş..) ama benim için yeni bir satış noktası ile tanışma fırsatı elde ettim.. “Hediyerengi” ismi ve logosu ile içerisinde barındırdığı farklılıkları ve yaratıcılığı daha ilk andan yansıtmayı başarıyor.

Bukalemun logo olarak bu isme en uygun olabilecek simge.. Sizi de gördüğünüz anda ne kadar akıllıca bir seçim olduğu konusunda heyecanlandırmıyor mu??!?! Ve sitenin içerisinde grip de göz atmak için bir teşvik unsuru oluyor..

Uzunca bir süre keyifle sitenin içerisinde dolandım sıkılmadan. İlgimi çeken, sizlerle paylaşmak istediğim o kadar çok ürün oldu ki nereden başlamam gerektiği konusunda kararsızlıklar yaşadığımı itiraf etmek zorundayım.. Ama bir yerden başlamamız gerekiyor öyle değil mi.. Sonuçta bu bir başlangıç.. Daha uzun süreler bir çok farklı ürün tanıtımı yapıyor olacağıma emin olabilirsiniz, merak etmeyin.. Kaçırdığımız bir şeyler olacak mı diye telaşlanmayın :).

Paylaşım için ilk seçtiğim ürün kategorisi, sizlerin de çok ilgisini çektiğini bildiğim ve çeşitlerini bulmakta zorlandığınız kar küreleri!!.. Burada o kadar çeşitli kar küreleri var ki hepinizin ilgisini çekebilecek farklı tasarımlara sahipler.. Üstelik bir çoğu aynı zamanda müzik kutusu olma özelliğine de sahip hatta ışıkları olanlar bile var.. Romantik aşıklar için, sevgiliye hediye, sevgililer günü hediyesi, hatta yıl dönümü hediyesi, sevdiğiniz arkadaşlar ve/veya aileniz için güzel bir ev hediyesi, doğum günü hediyesi hatta anne ve babalarımız için anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi.. O kadar çok özel gün için uygun bir hediye alternatifi ki.. Hem kar kürelerini kim sevmez ki diye düşünmeden edemiyorum.. Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum ve bu güzel kar kürelerine ait görselleri paylaşıyorum.. Her bir görselin üzerine tıkladığınızda satış bağlantısına yönlendiriliyor olacaksınız..

Nereden Alabilirim?

Yazının sonuna ekleme yapmayı kendilerine bir borç biliyorum, çünkü heyecanla beklediğim hediyem, kar küresi elime ulaştı. Fotoğrafını buraya ekliyorum.. Çok teşekkür ederim..

Eklemek İstediğin?