HediyeRengi / Sevgililer Günü Hediyeleri II

HediyeRengi / Sevgililer Günü Hediyeleri II

Bir önceki yazımda aradığınız hediyeyi bulamadınız mı? Belki de bu sefer burada bulacaksınız. Sevgililer Günü Hediyeleri paylaşımlarım hız kesmeden devam ediyor ve bir kere daha HediyeRengi üzerinden ulaştığım alternatifler ile karşınızdayım. Sözü fazla uzatmadan tanıtımlara geçmek istiyorum..

Değerlendirebileceğiniz ilk hediye “Love Temalı 4 Çekmeceli Ahşap Minyatür Komidin”. İsminin komidin olarak geçtiğine bakmayın, herhangi bir odanızın ve/veya hatta salonunuzun istediğiniz bir köşesine konularak kullanılabilir. Retro bir havası / tarzı var. El yapımı ve el boyama olması ayrı bir özellik katıyor. Boyutları da oldukça makul.

İkinci hediye bir resim çerçevesi. Resim çerçeveleri daha klasik bir seçenek gibi gelse de vazgeçemediklerimiz arasında yer alıyor. Bir çerçeve alıp ikimizin resmini koysam çok güzel olur düşüncesi hangimizin aklından geçmiyor ki? Bu çerçeve “Romantik Çift Temalı Resim Çerçevesi”. Aşk evi şeklinde tasarlanmış evin önünde romantik bir çiftimizin biblosu mevcut ( sizden romantik olmasınlar 😉 ).

Sırada güzel ve ilgi çekici, görüntüsü ile tam anlamıyla “AŞK”ı yansıtan bir aranjman var. Bu aranjman İsme özel olarak hazırlanabilen solmayan gül ve sevimli peluş pandadan oluşuyor. Tabii burada esas ilgimi çeken solmayan gül oldu. 2 – 5 yıl arası canlı kalabildiği bilgisi var, gerçekten ilginç. Önünde yer alan plakaya istediğinizi yazdırabiliyor olmanız harika. Yanında bir de sevimli panda olması ile tadından yenmez bir hal almış..

Son olarak kendimi paylaşmaktan alıkoyamadığım “Kar Küresi” tabii ki.. Biliyorum zaten yakın zamanda paylaştın diyeceksiniz ama biliyorum ki sizlerin de ayrı bir ilgisi var kar kürelerine.. HediyeRengi’ne de sevgililer gününe uygun yeni modeller gelmiş olduğu için hemen paylaşmak istedim. Eminim sevdikleriniz için sizin de mutlaka aklınız çelinecek ;). Müzik kutusu özelliklerini de unutmayalım..

Eklemek İstediğin?