Kişiye Özel Hediye – Portre Karikatür

Kişiye Özel Hediye – Portre Karikatür

kişiye_özel_hediye_babalar_günü_hediyesi_karikatür_portreYaklaşan babalar günü için babanıza keyifli bir hediye almayı düşünmez misiniz? Üstelik aynı zamanda kişiye özel çizim de olacak, böylece anlamına anlam katacak.. Evde onun için yaratılacak bir köşe ile yalnızca o gün değil her zaman yüzünü güldürmeyi de başaracak..

Sanırım içimdeki kıpır kıpırlığın, yani yaz ayının da etkisi ile favorim bu keyifli Portre Karikatür.. Ben ne yazık ki hediyelerimi aldığım için kendi adıma bu yıl değerlendiremiyorum ama önümüzdeki yıllarda neden olmasın? Tabi şöyle bir dez avantajım da var ki bu yıl aklıma gelen hediye alternatifini anlaşılmaması açısından da paylaşamıyorum ama babalar günü sonrası, ilerki dönemler için mutlaka paylaşıyor olacağım..

Portre Karikatür’ümüze dönecek olursak teknik detayların bazıları şu şekilde;

  • Kişiye Özel Karikatür Çalışması A4 kağıdı ebatlarındadır. (21X29,5 cm.)
  • Çizilen karikatürler, mat cama sahip özel çerçevesi içerisinde gönderilmektedir.
  • Ürüne ait tek ve iki kişilik seçenekleri bulunmaktadır. Lütfen siparişiniz esnasında TEK ya da İKİ KİŞİLİK Seçeneklerinden birini seçiniz. 

Bunlara ek olarak karikartürünüzün nasıl çizilmesini istediğinizi belirtebiliyorsunuz. Hazırlanma süresi ise 2 – 3 iş günü olarak belirtilmiş bu sebeple babalar gününe yetiştirebilmek için elinizi çabuk tutun derim.

Ayrıca bu güzel hediyeyi babalar günü dışında, sevgililer günü, yıl dönümü, yeni yıl hediyesi, doğum günü hediyesi başta olmak üzere tüm özel günler için de değerlendirebilirsiniz.

kişiye_özel_hediye_sevgililer_günü_hediyesi_karikatür_portre

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?