Lezzetli Buket / Lezzetli Yılbaşı

Lezzetli Buket / Lezzetli Yılbaşı

Internet üzerinden çiçek gönderimi olsun, çikolataya bandırılmış meyve sepetleri, kekler olsun artık sıradanlaşmaya başladı görüşündeyim. Ama yinede hiçbir alternatif bulamadığımızda elimizin altında hazır bir B planı olarak bulunduklarını da göz ardı edemeyiz. Lezzetli Buket her zaman elimizin altında ve aklımızın bir köşesinde yer alan bu seçeneklerden biri.

Bildiğiniz gibi sıradan alternatifleri paylaşmak bana göre değildir. Lezzetli Buket’in oluşturmuş olduğu yeni yıl konsepti o kadar hoşuma gitti ki paylaşmadan geçmek istemedim. Esas hediyeniz olmasa da onun yanında gönderebileceğiniz ve sevdiklerinizi şımartabileceğiniz harika tasarımlar yapmışlar. Direk yılbaşı hediyesi veya yılbaşı sürprizi olarak değerlendirmek isteyeceğiniz sevdikleriniz de mutlaka olacaktır ama belirttiğim gibi bana sorarsanız özellikle yakınlarınız için, ana hediyenin yanında ek bir seçenek/sürpriz olması daha tatlı olur.

Bir de eklemek isterim ki bu tarz gönderimleri genelde erkekler için çok uygun bulmuyorum. Kadınların beğenisine daha uygun alternatifler olduklarını düşünüyorum. Ama bu yeni yıl konseptine uygun olarak hazırlanmış tasarımlar hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çekebilecek türden olmuş. Fiyatları da beklenen standartlarda.

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?