Paspas’ın Bahçeleri

Paspas’ın Bahçeleri

İki yüksek mimarın 2007 yılında kurdukları ve güzel / yaratıcı bir fikrin büyük emeklerle bugünlere getirdiği bir “iş” Paspas’ın Bahçeleri. Kendi tanımlamaları ile; “Paspasın Bahçeleri, doğaya duyduğumuz hayranlık ve aldığımız tasarım formasyonunun birleşmesi ile oluşan bir projedir.” Bu güzel hikaye, kedileri Paspas’ın ( ne yazık ki 2011 yılında kaybetmişler 🙁 ama anısını bu güzel isimle yaşatmaya devam ediyorlar.. ) mama kaplarını bonsailer yetiştirmek için kullanmaya başlamaları ve bu minik bonsailerin etrafında şekillenen dünyayı keşfetmeleri ile başlamış.. bugünlere taşınmış..

Günümüzde belki bir çok farklı işletme altında da benzer ürünler ile karşılaşma imkanımız oluyor ama Paspas’ın Bahçeleri Türkiye’de ve hatta Dünya’da bu küçük mekanları ilk kez üretmeye başlayanlar.. Bu o kadar değerli bir bilgi ki.. Bugün ise Caddebostan’da bulunan atölyelerinde bizler için minik bahçeler üretmeye devam ediyorlar.. Ne mutlu bize!! :), bu sayede bu eşsiz ve güzel ürünleri sizlerle paylaşabilme imkanı yakalamış bulunuyorum..

Minyatür bahçeler aynı zamanda kişiselleştirilebildikleri için ayrı bir anlamlı, ayrı bir güzel.. Doğum günü hediyesi olsun, yeni iş hediyesi, yıl dönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, ev hediyesi olsun ve hatta yaklaşan yeni yıl için yılbaşı hediyesi olarak değerlendirilebilir..  Yani sizin de anlayacağınız hemen her özel gün için hediye alternatifi olarak değerlendirilebilir. O kadar geniş bir yelpaze ki bize sunulan.. Üstelik capcanlı, yaratıcılıkta sınır tanımayan minyatür bahçeler, minyatür hayatlar bunlar.. İşe bir kaç güzel örnek burada sizlerle..

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?