Sen De Kimsin Demeyin ;)

Sen De Kimsin Demeyin ;)

Konu sevdiklerime hediyeler almak, sürprizler yapmak olduğunda sıradanlıktan uzaklaşmak, onların ruhuna dokunabilecek en anlamlı ve farklı hediyeleri/ortamları yaratmak, kendilerini özel hissetmelerini sağlamak bana ayrı bir zevk veriyor.

Bu siteyi kurmaktaki temel amacım;

* Bugüne kadar aklıma gelen farklı fikirleri, yaptığım farklı tasarımları, uygulamalarımı sizinle paylaşmak,

* Mağazalarda ya da internet sitelerinde karşıma çıkan farklı hediyeleri/fikileri sizinle paylaşmak,

* Sevdikleriniz için almak/yapmak istediğiniz hediyeler/organizasyonlar için “iletişim” kısmından benimle iletişime geçmeniz durumunda elimden gelen desteği/yardımı, bazen yalnızca fikir vererek bazen size özel tasarımlar gerçekleştirerek verebilmek,

* ve benim için en önemlisi yine “iletişim” kısmından bana ileteceğiniz bugüne kadar uygulamış olduğunuz farklı deneyimler ya da yalnızca fikir aşamasında olan farklı fikirleriniz var ise, kısa yazılar veya fotoğraflar ile, burada “Sizden Gelenler” başlığı altında paylaşıma açabilmek.

Burada sahip olabileceğimiz interaktif ortamın her zaman hayalini kurdum. Kendi sevdiklerime sunduğum farklı mutlulukların/heyecanların yanı sıra başkalarına bu alanda yardımcı olabilmenin, belki bir anlamda bu alanda danışmanlık yapabilmenin, sonrasında aldığım geri bildirimler sayesinde beni bir o kadar  mutlu ettiğini fark ettim.

Gerek benim paylaşımlarım gerekse sizden gelecek paylaşımlar sayesinde yaratıcılıklarımızın tetiklenebileceğini, bunun farklı güzel fikirleri, belki bir kaç farklı unsuru bir arada kullanarak belki de mevcut fikirleri geliştirerek, doğurabileceğini umuyorum.

Fikirlerinizi paylaşmak için de olsa, benden bu alanda destek istemek için de olsa benimle iletişime geçmenizi bekliyorum.. Gelen her maile ayırabileceğim zaman ve imkanlar çerçevesinde tüm içtenliğimle dönüş yapıyor olacağım..

Fark yaratmanın, ince düşünmenin önce sevdiklerinizde sonra da kendinizde doğuracağı büyük mutluluğu/hazzı sizin de yaşamanız umuduyla..

ve şunu da unutmayın ki karşınızdaki kişinin en derinine ulaşabilmenin, kendisini en özel hissetirebilmenin yolu belki de ilk aklınıza gelen en basit düşüncede yatıyor.. kim bilir?

2 Replies to “Sen De Kimsin Demeyin ;)”

  1. Merhaba, Ben Mustafa SAYGIN, ” neşeli büstler” sayfanızda tanıtımı yapılan bana ait çalışmalar ve benzeri ürünler için sipariş almadığımı bildirir, tanıtımın sayfadan çıkarılması konusunda talebimi bilginize sunarım.

    1. Merhaba Mustafa Bey,

      Tanıtımı sayfadan bugün kaldırıyor olacağım.

      İyi çalışmalar,

Eklemek İstediğin?