Sevgi Dolu Sürpriz Notlar

Sevgi Dolu Sürpriz Notlar

Daha önce farklı kaynaklardan okuduğum, belki çok küçük, basit ama bir o kadar da insanın kalbine dokunacak, heyecanlandıracak bir uygulama.

İhtiyacınız olan yalnızca iki şey; post-it ve kalem.

Bir çok farklı konsept oluşturmak mümkün. Aklıma gelen bir kaç tanesini paylaşıyor olacağım;

* Sevdiğinize çok güzel bir hafta sonu sabahı yaşatmanız mümkün. Tabii bunun için ondan erken kalkarak tüm post-it’leri hazırlamalı ve olmaları gereken yerlere yapıştırmalısınız.

Düşününki sabah gözlerini açıyor ve sizin yönlendirmeler içeren notlarınızı buluyor. Hazırladığınız mükellef kahvaltı sofrasına gelene kadar da birbirini takip eden notları okuyarak yüzüne o eşsiz gülümsemesini yerleştiriyor.

– (Yastığınızın Üzerinde) Günaydın sevgilim, ne güzel bir sabah değil mi? Buz gibi suyla yüzünü yıkayarak güne başlamak için mükemmel bir an!

– (Terliklerinin Üzerinde) Seni Çok Seviyorum!

– (Musluğun Üzerinde)..

gibi gibi aklınıza gelecek bir çok yere sevgi dolu notlar yerleştirebilirsiniz.

* Bir başka şekli de aynı güzellikte bir akşam olabilir. Tabii bunun için de aynı şekilde eve ondan erken gelerek tüm post-it’leri hazırlamalı ve olmaları gereken yerlere yapıştırmalısınız.

– (Port Mantoda) Hoşgeldin Sevgilim!

– (Gardropta) ..

– (Muslukta)..

– (Yemek Masasında)..

gibi gibi aynı şekilde hem yapıştıracağınız yerlerin hem de yazacağınız notların alternatiflerini çoğaltmanız mümkün. Rutin yaşam hareketleri çerçevesinde kullandığını bildiğiniz her yere doğru sıralama ile yerleştirdiğiniz notlar sizin için çok güzel bir günün başlangıcı ya da sonu olabilir..

Benzer şekilde notları, örneğin sevdiğiniz için aldığınız bir hediyeyi evde saklayarak ona ulaşmasını sağlayacak küçük bir oyun haline dönüştürmeniz de mümkün. Not kağıtlarına yazacağınız sorular, bulmacalar ya da yönlendirmeler ile aldığınız küçük bir hediyenin heyecanını ve anlamını arttırabilir, daha eğlenceli ve akılda kalıcı anlar yaratabilirsiniz.

Eklemek İstediğin?