Sevgi Mesajlarınız İçin Zarf Tasarımları

Sevgi Mesajlarınız İçin Zarf Tasarımları

Sevgiliye küçük sürprizler yapmak aşkı canlı tutmanın ve onu sevdiğini, düşündüğünü göstermenin en tekili yollarından biri. Siz sürpriz yapmayı seven, bundan zevk alan biriyseniz karşınızdakinin de sizin gibi olmasını beklemeden, illa ki bir karşılık beklemeden bu heyecanı ve mutluluğu önce sevdiğinize sonra da kendinize yaşatmaktan vazgeçmeyin..

Sevgililer günü hediyesi olarak, yıl dönümü hediyesi olarak, doğum günü hediyesi olarak ya da günlük küçük bir sürpriz olarak bu güzel zarftan bir kaç tane alabilir ve oldukça güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz. Mesela;

* Bu zarflarla dolu bir kutu hazırlayabilirsiniz. Zarfların üzerine farklı mesajlar yazıp içerilerine de dışarısındaki mesaja uygun mektuplar ya da küçük hediyeler koyabilirsiniz. Zarfların üzerine yazacağınız mesajlar şu şekilde olabilir; “sana olan sevgimden şüphelendiğinde bu zarfı aç”, “bana sinirlendiğinde bu zarfı aç”, “beni özlediğinde bu zarfı aç”, “içinde bir sıkıntı hissettiğinde bu zarfı aç”, “rahatlamaya ihtiyacın olduğunda bu zarfı aç”.. gibi..

* Zarfların içerisinde farklı sevgi mesajları yazarak zarfları beklemediği zamanlarda göreceği farklı yerlere yerleştirebilirsiniz.

sevgiliye_hediye_zarf_mesajlar

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?