Sevgililer Günü Hediyesi / Hediye Sepeti

Sevgililer Günü Hediyesi / Hediye Sepeti

Öncelikle kategorilerde yer alan “Sevgilime Özel” başlığından faydalanabileceğinizi hatırlatmak isterim!!

Yaptığım farklı taramalar sonucu anladım ki sevgililer günü hediyesi olarak en çok tercih edilen şeylerden biri farklı ürünleri bir arada sunabildiğimiz sepetler. Bunu şuna bağlıyorum;

Sevgililer Günü herkesin ortak kutlaması olduğu için çoğumuza, aslında çok da özel ya da değerli bir hediye için fazla gibi geliyor ama hiçbir şey almazsam da olmaz düşüncesi ile yöneldiğimiz diğer ürünler de fazla küçük görünüyor gözümüze. Bu sebeple küçük küçük hediyeleri bir araya toparlamak belki de en mantıklı seçeneklerden!!

Eğer siz de böyle düşünüyorsanız beğendiğim bir kaç farklı hediye sepeti alternatifini sizlerle paylaşıyor olacağım. Ama bana sorarsanız işin içine kendi emeğinizi katarak hem maliyet açısından çok daha avantajlı hem de anlam açısından çok daha yüklü bir sonuca ulaşabilirsiniz..

Sonuçta kutunun boyutunu, şeklini şemalini, içerisini dolduracağınız ürünleri, her şeyi seçmek sizin elinizde.. ve sizin için de çok daha eğlenceli bir süreç olabilir.

Tabii bunun için vakti olmayanlar, ya da ne gerek var adamlar yapmış ben alayım diyenleriniz için alternatifler şu şekilde 😉

sevgililer_günü_hediyesi_hediye_kutusu

Nereden Alabilirim?

sevgililer_günü_hediyesi_hediye_sepeti

Nereden Alabilirim?

yaratıcı_sevgililer_günü_hediyesi

Nereden Alabilirim?

Eklemek İstediğin?