Starbucks Christmas Concept

Starbucks Christmas Concept

Yeni yıl kutlamalarına daha var ama Starbucks konsept değişikliğine gitti bile. Bu değişimden etkilenen başlıca ürünler tabii ki satışa sundukları bardakları ve termosları oldu. Zaten almayı düşündüğümüz bardaklarda kırmızı rengi gördüğümüz an karşı koyamadık diyebilirim :).

Siz de ofiste arkadaşlar arasında, veya her türlü erken yılbaşı kutlamalarında bu hediye alternatifinden faydalanabilirsiniz..

İkisibirarada’lar olarak bardaklarımızı paylaşıyorum 😉

7 Replies to “Starbucks Christmas Concept”

 1. Ayy cok guzelmis starbucks in indirim zamanlari oluyomus ne zaman biliyomusunuz.cok tatli almam lazim :)) birde fiyati bu yilda varmis bu arada

  1. Merhaba, evet her sene yeni yıl konsepti yapıyorlar benim de çok hoşuma gidiyor :). Bu seneki ürünler de satışa çıktı fakat indirim dönemi ile ilgili bir bilgim yok eğer öğrenebilirsem bilgisini veriyor olacağım. Sevgiler.

  1. Merhaba Elif Hanım, belirli bir süre sıcaklığını koruyor ama bardakların spesifik termos özelliği bulunmamakta. Sevgiler..

  1. Merhaba,

   Bu bardaklar Starbucks’ın geçen yıl ki yılbaşı konseptinde satılıyordu. Açıkçası bu yılki bardaklarının fiyatlarına hiç bakmadım, dilerseniz gittiğim zaman bakıp iletebilirim.

   Sevgiler,

Eklemek İstediğin?